Rukavice Tubifast™ s technologií 2-way Stretch®

Konfekčně vyráběné rukavice pro rychlou a snadnou aplikaci

Rukavice Tubifast™ s technologií 2-way Stretch® jsou ideální volbou pro suché či mokré zábaly, ale i pro fixaci krytí a jsou dostupné ve velikostech pro děti i dospělé. Rukavice Tubifast™ se snadno a rychle nasazují bez použití pásek, špendlíků či poutek a s technologií 2-way Stretch® poskytují naprostou volnost pohybu i pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob aplikace zábalu, čímž napomáhají dodržování léčebného režimu. Rukavice jsou bezešvé pro maximální pohodlí i prevenci podráždění citlivé kůže a nositelům dovolují prožít aktivní den a klidnou noc.

 

Produktový list ke stažení

Ideální pro suché nebo mokré zábaly a fixaci krytí

Technologie 2-way Stretch poskytuje naprostou volnost pohybu

Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob aplikace zábalu napomáhá dodržování léčebného režimu

Pohodlné a bezešvé pro prevenci podráždění kůže

Výhody mokrých zábalů

Mokré zábaly se využívají při léčbě atopického ekzému a obvykle spočívají v aplikaci tišícího prostředku pod oděv. K tomu lze použít tišící prostředek Epaderm™ Ointment v kombinaci s rukavicemi TubifastTM.

Tišící prostředek se aplikuje na zasaženou kůži, která se poté zakryje navlhčenými rukavicemi TubifastTM. Vlivem společného působení tišícího prostředku a vlhké vrstvy je kůže hydratovaná a vlhká, což napomáhá zmírnění zánětu.

Vlhké rukavice TubifastTM zároveň působí jako retenční vrstva, která zajistí, že tišící prostředek zůstane v kontaktu s kůží. Vlhká vrstva navíc kůži chladí a zklidňuje, čímž ulevuje od svědění.

Poté se nasadí druhé rukavice TubifastTM, které zamezí potřísnění oděvu a pacientovi zabrání v škrábání zasažené kůže a tím i zhoršování stavu nebo možnému poranění. U suchého zábalu se postupuje podobně jako u mokrého zábalu. Tišící prostředek se aplikuje na zasaženou kůži, která se poté zakryje pouze jedním párem suchých rukavic TubifastTM.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Mějte laskavě na paměti následující: Je doporučeno vybírat velikost rukavic TubifastTM s technologií 2-way Stretch® podle rozměrů ruky a věku. V případě jakýchkoli pochyb ohledně výběru správné velikosti, raději zvolte velikost o číslo větší.

Sdílet

Další kategorie

Epaderm™ Cream
Epaderm™ Cream

Čistý, jednoduchý a účinný – Epaderm CreamTM je krém 2 v 1, který lze použít...

Epaderm™ Ointment
Epaderm™ Ointment

Přípravek EpadermTM Ointment, jenž v sobě kombinuje všechny výhody léčby...

Mepiform®
Mepiform®

Mepiform® je tenké a diskrétní krytí, které je určeno k léčbě starých i...

Tubifast™ s technologií 2-way Stretch®
Tubifast™ s technologií 2-way Stretch®

Sortiment konfekčně vyráběných oděvů Tubifast™ s technologií...