Tubifast™ s technologií 2-way Stretch®

Pro léčbu ekzému a fixaci krytí

Sortiment konfekčně vyráběných oděvů Tubifast™ s technologií 2-way Stretch® se ideálně hodí pro suché či mokré zábaly a pro fixaci krytí. Technologie 2-way Stretch® poskytuje naprostou volnost pohybu i pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob aplikace zábalu, čímž napomáhá dodržování léčebného režimu. Oděvy TubifastTM se nosí velmi pohodlně pod nočním úborem i běžnými denními oděvy a ploché švy navíc pomáhají předcházet podráždění kůže.

 

Produktový list ke stažení

Snadno použitelné pro suché nebo mokré zábaly a fixaci krytí

Technologie 2-way Stretch poskytuje naprostou volnost pohybu, čímž napomáhá dodržování léčebného režimu

Velmi pohodlné pod nočním úborem i běžnými denními oděvy

Ploché švy pomáhají předcházet podráždění kůže

Oblasti použití

Mokré zábaly se využívají při léčbě atopického ekzému a obvykle spočívají v aplikaci tišícího pod retenční bandáž. K tomu lze použít tišící prostředek Epaderm™ Ointment v kombinaci s oděvy TubifastTM s technologií 2-way Stretch® nebo bandážemi TubifastTM 2-way Stretch®.

Tišící prostředek se aplikuje na zasaženou kůži, která se poté zakryje vlhkou vrstvou oděvu TubifastTM s technologií 2-way Stretch® nebo bandáží. Vlivem společného působení tišícího prostředku a vlhké vrstvy je kůže hydratovaná a vlhká, což napomáhá zmírnění zánětu.

Vlhký oděv TubifastTM s technologií 2-way Stretch® nebo bandáž zároveň působí jako retenční vrstva, která zajistí, že tišící prostředek zůstane v kontaktu s kůží. Vlhká vrstva navíc kůži chladí a zklidňuje, čímž ulevuje od svědění.

Poté se použije druhá vrstva, která zamezí potřísnění oděvu a pacientovi zabrání v škrábání zasažené kůže a tím i zhoršování stavu nebo možnému poranění. U suchého zábalu se postupuje podobně jako u mokrého zábalu. Tišící prostředek se aplikuje na zasaženou kůži, která se poté zakryje jednou suchou vrstvou oděvu TubifastTM s technologií 2-way Stretch® nebo bandáží.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Mějte, prosím, na paměti následující: Je doporučeno vybírat velikost oděvů TubifastTM s technologií 2-way Stretch® podle tělesných rozměrů a věku. V případě jakýchkoli pochyb ohledně výběru správné velikosti, raději zvolte velikost o číslo větší.

Sdílet

Doporučené produkty

Rukavice Tubifast™ s technologií ...
Rukavice Tubifast™ s technologií ...

Rukavice Tubifast™ s technologií 2-way Stretch® jsou ideální volbou pro...

Další kategorie

Epaderm™ Cream
Epaderm™ Cream

Čistý, jednoduchý a účinný – Epaderm CreamTM je krém 2 v 1, který lze použít...

Epaderm™ Ointment
Epaderm™ Ointment

Přípravek EpadermTM Ointment, jenž v sobě kombinuje všechny výhody léčby...

Mepiform®
Mepiform®

Mepiform® je tenké a diskrétní krytí, které je určeno k léčbě starých i...

Rukavice Tubifast™ s technologií 2-way...
Rukavice Tubifast™ s technologií 2-way Stretch®

Rukavice Tubifast™ s technologií 2-way Stretch® jsou...