EVP

Naše Employer Value Proposition

Employer Value Proposition
Naše Employer Value Proposition (EVP) je základem naší personální strategie. Vysvětluje, jakým způsobem se snažíme přilákat, zaměstnat a udržet talentované lidi, které potřebujeme k našemu trvalému obchodnímu růstu.

Společnost Mölnlycke Health Care je hrdá na to, že nabízí prvotřídní produkty a služby, které jsou velkým přínosem pro pacienty i zdravotnické pracovníky po celém světě. To je naše vášeň.

Jsme ale mnohem víc, než jen to. Naše multikulturní pracovní prostředí, globální působnost, mezinárodní management i soukromá vlastnická struktura činí z Mölnlycke Health Care úspěšnou i trvale udržitelnou společnost. Jsme pyšní na naše švédské dědictví i na silného podnikatelského ducha, které odjakživa byly hnací silou našeho růstu, v němž trvale překonáváme trh.

V naší společnosti nám na lidech opravdu záleží. V Mölnlycke Health Care jsme globální „rodina“, v níž se navzájem podporujeme v našem individuálním i profesionálním růstu. Máme dostatek pravomocí, abychom mohli pracovat na plný výkon ve flexibilním pracovním prostředí, i dostatek důvěry, abychom mohli činit rozhodnutí, jež dokáží skutečně změnit životy pacientů.

Jelikož působíme v odvětví zdravotní péče, víme, že všechno, co děláme, ovlivňuje lidské životy. Proto potřebujeme lidi, kteří se nebojí myslet jinak, kteří se nebojí změnit status quo a kterým opravdu záleží na tom, jaké dopady má jejich konání na druhé. Potřebujeme lidi, kteří dokáží pochopit souvislost mezi svou prací a výsledkem, který přinese pacientům, zákazníkům i celé společnosti.

Jsme si dobře vědomi toho, že naše obchodní výkony úzce souvisí s naší společenskou odpovědností. Daří se nám v prostředí, v němž panují důvěra, rozmanitost a inovativnost, a aktivně prosazujeme naše hodnoty založené na vášni, integritě a chuti se vzdělávat. Jsme týmoví hráči, kterým záleží na dosahování výsledků a podněcování důvěry a kteří chtějí jít ostatním příkladem, abychom společně naplnili naši vizi být nejdůvěryhodnější značkou zdravotnických prostředků na světě.

Jsme hrdí na to, že jsme Mölnlycke Health Care. Jsme tu proto, abychom přinesli změnu.

Kontakt

Mölnlycke Health Care, s.r.o.
Hájkova 2747/22
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel: +420 221 890 517

 Fax: +420 224 817 582

Kontaktujte nás