Kariéra

Proč pracovat pro nás

„Hledáme lidi, kteří se nespokojí s všedností.“

Ve společnosti Mölnlycke Health Care pracuje přibližně 7500 lidí - kteří jsou hrdí pro nás pracovat.

Není to jen kvůli tomu, že vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme nejlepší produkty a služby našim pacientům a zdravotnickým pracovníkům po celém světě, ale také proto, že naše společnost je hlavně o těch 7 500 lidech. Jsou to různí lidé, kteří pracují v 87 zemích, mluví více než 20 jazyky a každý den dělají pro naše zákazníky a pacienty maximum. Je to vášeň, která je nám všem společná.

Díky tomu, že jsme jedna z nejrychleji rostoucích zdravotnických firem na světě, jsme schopni lidem nabídnout příležitost ohromného osobního rozvoje. Kariéru, která nezná hranic, ať z hlediska pracovních funkcí, národností, produktů nebo služeb. Kariéru, kdy zkušenosti získané v Mölnlycke Health Care Vám pomohou růst – den za dnem a rok za rokem.

V této souvislosti zavádíme nový komplexní model vzdělávání – 70/20/10. Jeho cílem je začlenit vzdělávání do všech aspektů naší práce, aby se všem našim lidem dostávalo nejlepší možné kombinace praktického výcviku, koučování, zpětné vazby i formálního vzdělávání a oni tak mohli plně rozvinout svůj potenciál. Je to obrovský závazek a jsme na něj pyšní.

V Mölnlycke Health Care hledáme lidi, kteří se nespokojí s všedností. Lidi, kteří výzvy vnímají jako příležitosti. Lidi, kteří se nebojí něco změnit. Lidi, kteří se odlišují svým přesvědčením a svou prací. A především hledáme lidi energické a odhodlané nám pomoci zlepšovat život pacientů i zdravotnických pracovníků.

 

Kontakt

Mölnlycke Health Care, s.r.o.
Hájkova 2747/22
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel: +420 221 890 517

 Fax: +420 224 817 582

Kontaktujte nás