Mepitac®

Jemná fixace znamená méně bolesti

Mepitac® zajišťuje ideální řešení fixace u pacientů s křehkou a citlivou pleť. Unikátní adhezivní technologie Safetac® zajišťuje, že Mepitac® může být odstraněn bez poškození kůže.

Minimalizuje bolest a trauma při výměně krytí.

Ideální fixace u pacientů s křehkou a citlivou pokožkou.

Velmi dobře se přizpůsobuje tvarům těla.

Vhodný pro pacienty vyžadující opakované aplikace a odstanění fixačních pásek ve stejné oblasti, např. novorozence a dyalizované pacienty.

Jak Mepitac® funguje

Představujeme Safetac

04:55
(mm:ss)

Mepitac® je velmi přizpůsobivý a snadno se aplikuje i odstraňuje. Vrstva Safetac® zajišťuje bezpečnou fixaci a jemné odstranění z pokožky.Je-li nutná kontrola nebo úprava, Mepitac® může být odstaněn a znovu použit.
Mepitac® je ideálním řešením fixace u pacientů s křehkou a citlivou pokožkou. Je vhodný pro pacienty vyžadující opakované aplikace a odstanění fixačních pásek ve stejné oblasti, např. novorozence a dyalizované pacienty.

 

Oblast použití

Mepitac® je určen pro upevnění zdravotnických prostředků jako jsou hadičky, sondy, drény, elektrody a krytí. Mepitac® také poskytuje jemnou ochranu pokožky pokud je použit pod zdravotnické prostředky, např. hadičky.

Sdílet

Doporučené produkty

Mepore<sup>&reg;</sup> Film
Mepore® Film

Krytí Mepore® Film je opatřeno optimálně tvarovaným rámečkem, který usnadňuje...

Tubifast™ s technologií 2-Way ...
Tubifast™ s technologií 2-Way ...

Novinka Tubifast™ s technologií 2-Way Stretch® společnosti Mölnlycke HealthCare...

Více informací

Jak použít Mepitac®

Jak použít Mepitac®  

Mefix®
Mefix®

Mefix® lze použít v celé řadě situací, kdy je vyžadována fixace, jako např. k fixaci krytí, tamponů, katétrů a hadiček.     Produktový...

Tubifast™ s technologií 2-Way Stretch®
Tubifast™ s technologií 2-Way Stretch®

Novinka Tubifast™ s technologií 2-Way Stretch® společnosti Mölnlycke HealthCare je první a jedinou lehkou a zároveň elastickou...