Fixace  – Tubifast™ s technologií 2-Way Stretch®

První a jediná elastická tubulární bandáž na světě

Novinka Tubifast™ s technologií 2-Way Stretch® společnosti Mölnlycke HealthCare je první a jedinou lehkou a zároveň elastickou tubulární bandáží na světě, která se dokáže natáhnout do šířky i do délky a je tak ideální pro fixaci krytí nebo ke krytí kůže na libovolné části těla. Technologicky vyspělou bandáž lze také použít k zábalům nebo jako stokinetu pod sádru. Její použití je snadné a rychlé, s menším rizikem roztřepení než u tradičních tubulárních bandáží.

První a jediná lehká a zároveň elastická tubulární bandáž na světě.

Je natahovací do délky i šířky pro bezpečnou fixaci na kterékoli části těla.

Její použití je snadné a rychlé, s menším rizikem roztřepení.

Bezpečně fixuje krytí bez škrcení či komprese.

Katalogové kódy pro objednání

 

Vlastnosti a detaily

Unikátní technologie bezpečně fixuje krytí bez škrcení či komprese a bez nutnosti použití pásek, špendlíků nebo poutek. Tubifast s technologií 2-Way Stretch se vyrábí z rayonu s vetkanými, velmi tenkými elastanovými vlákny pro maximální lehkost a elasticitu. Bezpečně fixuje krytí bez škrcení či komprese. Lehkost a elastičnost zaručují pacientům naprostou volnost pohybu. Lehký a prodyšný materiál umožňuje cirkulaci vzduchu v blízkosti pokožky, čímž předchází maceraci.

Oblasti použití

Díky tubulárnímu provedení se bandáž Tubifast s technologií 2-Way Stretch® ideálně hodí pro fixaci krytí na obtížně ošetřitelných částech těla, jako jsou pahýly pacientů s amputací. K fixaci Tubifast 2-Way Stretch nejsou zapotřebí žádné špendlíky ani pásky.

Sdílet

Tubifast s technologií 2-Way Stretch je nabízena v pěti šířkách, které zajistí dokonalou fixaci krytí na všech končetinách bez ohledu na tvar či velikost. Velikosti jsou odlišeny vetkaným barevným proužkem. Její použití je rychlé a snadné: ustřihněte požadovanou velikost a natáhněte přes krytí pro rovnoměrnou fixaci bez škrcení.
 
Informace o nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách pro vaši zemi. 

Mefix®
Mefix®

Mefix® lze použít v celé řadě situací, kdy je vyžadována fixace, jako např. k fixaci krytí, tamponů, katétrů a hadiček.     Produktový...

Mepitac®
Mepitac®

Mepitac® zajišťuje ideální řešení fixace u pacientů s křehkou a citlivou pleť. Unikátní adhezivní technologie Safetac® zajišťuje,...