Prevence infekce

Úspěšná kontrola infekce účinně bojuje s infekcemi souvisejícími se zdravotní péčí i infekcemi v místě chirurgického výkonu

Důkladně zdokumentovaná studie hodnotící účinnost kontroly nozokomiální nákazy (SENIC) odhalila, že intenzivní kontrola infekce spolu se sledovacími mechanismy přispěly k poklesu míry infekce o 32 procent v průběhu pěti let. Řešení společnosti Mölnlycke Health Care pro prevenci infekcí doprovází pacienta na jeho cestě operačním sálem a zdravotnickým pracovníkům poskytuje správné vybavení pro účinnou prevenci infekcí spojených s chirurgickými výkony. Sortiment výrobků BARRIER® představuje kriticky důležitou součást úspěšné kontroly infekce. To vše může vést k účinné prevenci infekce a výrazně napomoci v boji s infekcemi souvisejícími se zdravotní péčí i infekcemi v místě operačního výkonu.

Výjimečné nástroje k prevenci infekcí

Operační výrobky společnosti Mölnlycke Health Care jsou navrženy tak, aby zajistily optimální bezpečnost pacientů i zdravotnických pracovníků. Podstatou veškerého našeho snažení je předcházet infekcím, proto neustále vyvíjíme nové výrobky i řešení, abychom mohli nabízet stále vyšší bezpečnost pacientům i personálu.

Nepropustné materiály, z nichž jsou vyrobeny operační roušky BARRIER® i operační oblečení BARRIER®, dokonale chrání a vytváří účinnou bariéru mezi pacientem a zdravotnickými pracovníky. Operační rukavice Biogel® jsou vybaveny systémem indikace propíchnutí, který podstatnou měrou zvyšuje šanci, že během operačního zákroku nedojde k přehlédnutí propíchnutí. Volba Mölnlycke Health Care znamená zvolit si optimální bezpečnost a zároveň nejlepší možné nástroje pro úspěšnou kontrolu infekce.

Doporučené produkty

HiBiScrub

HiBiScrub

Has a significant proven efficacy killing a wide range of Gram-negative and Gram-positive bacteria, yeasts, fungi and viruses.

Operační plášt BARRIER® Ultimate

Operační plášt BARRIER® Ultimate

BARRIER® Vám pomůže zajistit lepší péči pro více pacientů.Všechny výrobky BARRIER® společnosti Mölnlycke Health Care jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly optimální kombinaci ochrany, funkčnosti a pohodlí. Součástí našich inovačních řešení zaměřených na...

Hybridní kardiovaskulární roušky BARRIER®

Hybridní kardiovaskulární roušky BARRIER®

Nové hybridní kardiovaskulární roušky BARRIER® jsou speciálně navrženy pro výkony prováděné na hybridních operačních sálech. Řešení nabízející vše v jednom umožňuje zarouškování pacienta jedinou osobou, čímž v porovnání s použitím více roušek výrazně...

Biogel PI Indicator System

Biogel PI Indicator System

Double-gloving system recommended for all types of surgery

Reference

  1. Hayley R. W., Culver D. H., White J. W., Morgan W. M., Emori T. G., Munn V. P. et al., 1985. The efficacy of infection surveillance and control programs in preventing nosocomial infections in US hospitals. Am J Epidemio. 121:182–205.
  2. Hayek et al., J Hosp Infect., 1987; 10:165–172
  3. Tanner J. a H. Parkinson: Double gloving to reduce surgical cross-infection.
    Cochrane Database Syst Rev, 2002(3): p. CD003087.

 

Sdílet

Jak se správně umýt přípravkem HiBiScrub®

Videoukázka použití přípravku Hibi z nemocnice Hammersmith Hospital

03:08 (mm:ss)