Naše společnost

Zpráva od generálního ředitele

V Mölnlycke Health Care, jsou lidé centrem všeho, co děláme.Headshot of Richard Twomey
Naše vášeň pro lepší život pacientů, zákazníků a komunit po celém světě je to, co nás pohání. To je důvod, proč se snažíme rozvíjet inovativní způsoby, jak prevenci stavů a ​​ošetření ran - a proč navrhujeme efektivní, vysoce kvalitní a bezpečné chirurgické řešení.

Víme, že každý výrobek, který vytvoříme má dopad na životy lidí. Z tohoto důvodu pozorně nasloucháme zdravotníkům a pacientům, abychom pochopili jejich potřeby. Úzce spolupracujeme s průmyslovými organizacemi a vládami po celém světě ve snaze utvářet zdravotní politiku - tak může zlepšování životů zůstat v srdci toho, co každý z nás dělá. A co je nejdůležitější, učíme se z toho, co jsme slyšeli, a podle toho rychle a důrazně jednáme.

Naslouchání našim zákazníkům nás vede k rozvíjení našich vlastních léčebných ProcedurePak trays® - chirurgických řešení, které jsou nejvhodnější pro naše zákazníky. Nyní nabízíme pohodlné a snadné řešení terapie hojení vlhkých ran pro použití doma, tak i v klinickém prostředí. Také investujeme do dalších a nových způsobů, aby se zabránilo infekcím a okolnostím jako jsou proleženiny.

Každý rok máme dopad v cca 90 zemích. Budeme i nadále dělat rozdíl - vytrvalé zaměření na potřeby zákazníků, naše chuť na inovace a naše chuť do vysoké kvality. Máme štěstí, že díky soukromému vlastnictví, jsme pravomocni zaměřit se na dlouhodobý horizont. To znamená, že můžeme jednat trvale udržitelným a sociálně odpovědným způsobem, a zaměřit se na lepší život pro komunity, zákazníky a pacienty, tam, kde působíme.

Richard Twomey, CEO  

Kontakt

Kontakty naleznete v adresáři společnosti

V případě produktové reklamace nebo ohlášení nežádoucí události použijte, prosím, formulář Hlášení nežádoucích událostí

Mölnlycke Health Care, s.r.o.
Hájkova 2747/22
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel: +420 221 890 517 
Fax: +420 224 817 582

 


 

Kontaktní formulář