O nás

Sociální odpovědnost

V Mölnlycke Health Care, sociální odpovědnost a udržitelnost se prolíná prostřednictvím naší DNA. S nadšením děláme lepší život pro pacienty, zákazníky, dodavatele, naše zaměstnance a komunity, ve kterých působíme.

Normy odráží, kdo jsme jako společnost, to, co děláme a co my- a naši zákazníci - od nás očekávají. Bereme naše zaměření na společenskou odpovědnost s komerčními realitami, jako hledání inovativních způsobů, jak dosáhnout svých cílů při zachování nízkých nákladů.

Také neustálým rozvojem zaměstnanců a postupů společnost Mölnlycke Health Care přispívá k vytváření prostředí, které podněcuje inovaci, změnu a udržitelnou zdravotní péči pro budoucnost.

Zpráva o udržitelnosti

Naše každoroční zpráva o udržitelnosti zahrnuje celou řadou hledisek – od globální povahy našeho podnikání až po místní marketingové iniciativy, od různorodosti našich zaměstnanců až po samou podstatu značky. O iniciativách v rámci sociální...

Zdraví a bezpečnost

Ve společnosti Mölnlycke Health Care je zajištění bezpečného pracovního prostředí pro její zaměstnance prvořadé. Činíme neustálá opatření k odstranění možných rizik na pracovišti a sledujeme bezpečnost v našich závodech po celém světě....

Kontakt

Kontakty naleznete v adresáři společnosti

V případě produktové reklamace nebo ohlášení nežádoucí události použijte, prosím, formulář Hlášení nežádoucích událostí

Mölnlycke Health Care, s.r.o.
Hájkova 2747/22
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel: +420 221 890 517 
Fax: +420 224 817 582

 


 

Kontaktní formulář