Zdraví a bezpečnost

Zdraví a bezpečnost

Mölnlycke Health Care je předním světovým výrobcem produktů k hojení ran, chirurgických produktů a poskytovatelem služeb v odvětví zdravotní péče.

Zavázali jsme se k podnikání udržitelným způsobem usilovat o zlepšení naší výkonnosti ve prospěch našich zákazníků, pacientů, zaměstnanců, společenství, akcionářů a životního prostředí.

Zavázali jsme se k dodržování příslušných zákonů, předpisů a norem pro ochranu zdraví a bezpečnosti.

Naše zdraví a přístup k bezpečnosti
Máme strukturovaný bezpečnostní manažerský přístup na ochranu zdraví v místech, kde můžeme zajistit naši politiku a cíle.

Preventivní přístup

Neustále pracujeme na zlepšení bezpečnosti a ochrany zdraví tím, že proaktivní opatření s cílem předcházet nehodám umísťujeme na všech našich stránkách.

Management bezpečnosti a zdraví

Všechny naše továrny mají speciální tým pro management bezpečnosti a zdraví tvořený zaměstnanci, kteří se pravidelně setkávají, aby zvážili otázky bezpečnosti a ochrany zdraví a doporučují akce, které pomáhají předcházet nehodám.

Zástupci životního prostředí, zdraví a bezpečnosti (EHS) z každého místa se také setkávají každý měsíc s managementem BOZP, aby projednali otázky a sdíleli své myšlenky.

Upřednostňujeme spolupráci mezi našemi stránkami, jekokož tak můžeme sdílet osvědčené postupy a dosáhnout zlepšení v celé společnosti.

Zdraví a bezpečnost podávání zpráv

Zdraví a bezpečnost výkonu je sledováno a měřeno na měsíční bázi. Výsledky jsou prezentovány ve zprávě, která zahrnuje všechny mimořádné události a nehody, ke kterým došlo. Také zahrnuje hlavní příčiny nehod a uvádí nápravná a preventivní opatření vedoucí ke snížení rizika.

Pro informace o našem výkonu zdraví a bezpečnosti, stáhněte si náš Sustainability Report

Kontakt

Kontakty naleznete v adresáři společnosti

V případě produktové reklamace nebo ohlášení nežádoucí události použijte, prosím, formulář Hlášení nežádoucích událostí

Mölnlycke Health Care, s.r.o.
Hájkova 2747/22
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel: +420 221 890 517 
Fax: +420 224 817 582

 


 

Kontaktní formulář