Operační rukavice Biogel®

Biogel® – ideální rukavice pro jakýkoli operační výkon

Biogel® je přední světová značka vysoce kvalitních, technicky moderních operačních rukavic pro zdravotnické pracovníky. Operační rukavice Biogel určují standard v úrovni ochrany i pohodlí a jsou vybaveny špičkovým systémem indikace propíchnutí pro maximální bezpečnost.

Široký sortiment zahrnuje bezpudrové rukavice z nízkoproteinového přírodního latexu i bezpudrové syntetické operační rukavice, které se liší svou úrovní citlivosti i texturou, aby vyhověly různým požadavkům na pohodlí a ochranu.

  • Každá vyrobená šarže prochází řadou mimořádně přísných kontrol kvality, kterých bývá až 100 - to je standard, který nepřekonává žádný jiný výrobce.
  • Chemické testy se provádějí nepřetržitě, aby bylo zajištěno, že poměr latexu zůstane v rámci přesně definovaných parametrů.
  • Testy prováděné po zabalení zaručují, že se operační rukavice Biogel® dostanou k vašim rukám neporušené.
  • Zkušební protokol, který dodržuje profesionálně vyškolený personál, zahrnuje vizuální kontroly, zkoušky propustnosti vody a fyzikální zkoušky pro zaručení vhodné pevnosti v tahu.
  • Jednotky QMAX pro detekci vad testují každý výrobek z hlediska možného fyzického poškození jako jsou dířky apod. (testujeme 100% našich rukavic).

Latexové operační rukavice

Jako vůbec první bezpudrové chirurgické rukavice na světě se chirurgické...

Bezlatexové operační rukavice

Syntetické rukavice Biogel snižují možnost senzitizace a alergické reakce...

Více informací

Návod k navlékání operačních rukavic

Technika výměny kontaminované rukavice za asistence druhé osoby   // ...