BARRIER® EasyWarm®+

Aktivní samozahřívací přikrývka

Přikrývka BARRIER® EasyWarm®+ dosáhne provozní teploty přibližně za 30 minut a udržuje průměrnou teplotu 44 °C až 10 hodin. Teplota pokožky pod jední zahřívacím polštářkem dosáhne maximálně hodnoty 42 °C.

Pomáhá zabránit hypotermii v průběhu operace

Protože není potřeba žádné další vybavení, výrobek je snadno dostupný pro více pacientů

Snadná a rychlá příprava

Inovativní design umožňuje rozdělení a zakrytí horní nebo dolní části těla

Snadné použití před operací, během ní i po ní

Návod k použití BARRIER® EasyWarm®+

Naučte se používat BARRIER® EasyWarm®+ aktivní samozahřívací přikrývku pro snadné použití před operací, během ní i po ní.

Nová aktivní samozahřívací přikrývka BARRIER® EasyWarm®+ se skládá z horní a spodní části, které se dají od sebe snadno oddělit a zase spojit pomocí suchého zipu.

 

 

 

1.  Roztrhněte obal pomocí naříznuté chlopně v levém horním rohu. Vyjměte přikrývku BARRIER® EasyWarm®+ z vnějšího ochranného obalu a vystavte ji působení vzduchu.

 

2. Přikrývku BARRIER® EasyWarm®+ úplně rozbalte a neskládejte ji přes sebe. Přikrývka dosáhne provozní teploty přibližně za 30 minut a udržuje průměrnou teplotu 44°C  až 10 hodin. Teplota pokožky pod jedním zahřívacím polštářem dosáhne maximálně hodnoty 42°C.

 

3. Položte přikrývku BARRIER® EasyWarm®+ otočenou zahřívacími polštářky nahoru a bílou stranou otočenou směrem k pacientovi.

 

4. Před a po operaci a během chirurgického zákroku na rukou, pažích a hlavě rozložte přikrývku BARRIER® EasyWarm®+ na celé tělo.

 

5. Při chirurgických zákrocích v dolní části břicha a na dolních končetinách rozdělte přikrývku BARRIER® EasyWarm®+ a položte horní díl na horní končetiny a hrudník.

 

6. Při chirurgických zákrocích v oblasti genitálii rozdělte přikrývku BARRIER® EasyWarm®+ a položte dolní díl na nohy a boky.

 

 7. Při chirurgických zákrocích v oblasti břicha rozdělte přikrývku BARRIER® EasyWarm®+ a položte horní díl na horní končetiny a hrudník a dolní díl na nohy a boky.

 

 8. Horní a dolní část přikrývky se od sebe dá snadno oddělit a zase spojit pomocí suchého zipu. Dolní část lze rozdělit na další dvě části rozstřihnutím podle vyznačené čáry. Díky tomu přikrývka vyhovuje různým operačním polohám pacienta.

 

Všeobecné informace

  • Přikrývku neskládejte přes sebe.

  • Přikrývku z pacienta sundejte před vyšetřením rentgenem nebo magnetickou rezonancí, protože zahřívací polštářky nejsou průsvitné.

  • Zahřívací polštářky musí být otočené směrem nahoru.

  • Doporučujeme zabránit přímému kontaktu s pokožkou v místech pohmožděnin, otoků a omrzlin. U pacientů se sníženou citlivostí a sníženou schopností reagovat či komunikovat by se měla pravidelně sledovat reakce pokožky v souladu s nemocničním protokolem.

  • Po použití přikrývku vyhoďte do běžného odpoadu. Přikrývku je možné spálit.

  • S přikrývkou manipulujte pod dohledem zdravotníka.

 

Upozornění

  • Přikrývka je aktivní terapeutické zařízení a musí se s ní zacházet podle pokynů, aby nedošlo k možnému popálení.

  • Nepoužívejte přikrývku při hyperbarické terapii.

  • Přikrývka není určena pro pediatrcké operace.

 

Operační polohy pacienta

Přikrývka BARRIER® EasyWarm®+ je flexibilní a je vhodná pro řadu různých typů operací. Dále jsou uvedeny návrhy, jak je možné položit přikrývku na pacienta při nejčastějších operačních polohách.

 
Břišní operace Laparoskopické operace Operace kolena
 
Operace ramena  Operace ramena Operace páteře
 
Urologická/gynekologická operace Urologická/gynekologická operace Urologická/gynekologická operace
   
Operace kyčle   Operace kyčle ORL výkony

 

Sdílet

Doporučené produkty

BARRIER<sup>&reg;</sup> EasyWarm<sup>&reg;</sup>
BARRIER® EasyWarm®

Účinné a průběžné zahřátí pacienta pomáhá omezit riziko podchlazení. Omezuje...

Více informací

Podchlazení pacienta

Podchlazení v průběhu operace, neboli perioperační hypotermie, nastává...

BARRIER® EasyWarm®
BARRIER® EasyWarm®

Účinné a průběžné zahřátí pacienta pomáhá omezit riziko podchlazení. Omezuje výskyt infekce v místě chirurgického výkonu a další komplikace, včetně úzkosti...