Skip to Main Content
Hledám

Jsme nadšení pro to, co děláme, protože na tom záleží

V Mölnlycke věříme, že posouváme zdravotnictví stále dál – díky našim řešením, aktivitám a našemu poslání. Chceme poskytnout svým zákazníkům vše potřebné pro to, aby mohli zlepšovat životy miliónů lidí. A neustále hledáme nové způsoby, jak se zlepšovat. Můžete se k nám na této cestě připojit a pomáhat nám hledat nové způsoby, jak zlepšovat práci našich zákazníků a výsledky jejich pacientů.

Přístup Mölnlycke

Na našich zákaznících nám záleží

Naši zaměstnanci jsou hrdí na to, že u nás pracují. Jsme totiž přesvědčeni, že děláme správnou věc. A jsme zavázáni dlouhodobě pomáhat lékařům i pacientům. Oceňujeme a odměňujeme všechny, kteří hledají pro zákazníky to nejlepší – nezáleží na tom, odkud jste nebo kdo jste.

Jednáme rozhodně

Ačkoli jsme globální společnost, jsme stále dostatečně „malí“ na to, abyste se u nás mohli realizovat. Naši manažeři jsou vstřícní a důvěřují nám, že se dokážeme správně rozhodovat. Abyste zapadli do našeho týmu, budete muset dobře vycházet s ostatními, ale také budete muset být vnímaví a v případě potřeby se rychle rozhodovat. Uvítáme kreativní myšlení a podnikatelského ducha. Pochopíte, jak naše práce ovlivňuje naše řešení a následně i naše zákazníky.

Kontaktujte nás
Vyberte trh 

Vyberte svůj trh