Skip to Main Content
Hledám

Krytí s technologií Safetac: Osvědčená volba pro lepší výsledky

Doslechli jsme se, že výměny krytí způsobují vašim pacientům příliš mnoho bolesti a stresu, což narušuje proces hojení. A tak jsme vynalezli Safetac®. Tato technologie navždy změnila péči o rány.  

Starší žena sbírá květiny v zahradě
Safetac podporuje rychlejší hojení a zlepšuje výsledky péče o pacienty

Safetac je osvědčená silikonová kontaktní vrstva, která minimalizuje bolest. Navrhli jsme ji tak, aby jemně přilnula ke kůži, aniž by se přilepila na vlhkou ránu  – díky tomu ji můžete snadno odstranit, aniž by došlo k poškození kůže   . Minimalizuje tak bolest pacientů . Safetac také chrání novou tkáň a intaktní kůži – rány se tak mohou nerušeně přirozeně hojit       . Vrstva Safetac také utěsní okraje rány a chrání tak kůži před únikem exsudátu a následnou macerací     . Kombinace menší bolestivosti a menšího poškození kůže     kromě podpory rychlejšího hojení může také snížit náklady na léčbu     .

Již od prvního uvedení na trh důvěřovali krytím s technologií Safetac lékaři a zdravotničtí pracovníci jako vy – lidé, kteří ošetřují stamilióny pacientů po celém světě. My se tuto důvěru snažíme dále upevňovat a poskytujeme důkazy o kvalitě našich produktů. Věděli jste, že funkčnost a výhody technologie Safetac potvrzuje více než 450 vědeckých závěrů potvrzených odborníky? Mezi tyto důkazy patří více než 30 randomizovaných kontrolovaných studií .

Jsme si vědomi toho, že chcete méně bolestivé možnosti léčby, které podporují rychlejší hojení a mají lepší výsledky u pacientů. Zároveň víme, že musíte čelit tlaku na snižování nákladů na péči. Můžeme vám pomoci. Krytí Mölnlycke s technologií Safetac můžete důvěřovat – lepší výsledky u pacientů a vyšší úspory. Vyzkoušejte Mepilex®, Mepitel®, Mepiform® a Mepitac®.

'Reference'

Sdílet na sociálních médiích

Kontaktujte nás
Vyberte trh 

Vyberte svůj trh 

Mölnlycke Zavřít

Healthcare Professional Confirmation

The information on the page you are about to enter is intended for healthcare professionals only. By clicking the box below you confirm that you are a healthcare professional.