Skip to Main Content
Hledám

Kilometry pro DEBRU s Mölnlycke Health Care

Kilometry pro DEBRU s Mölnlycke Health Care
Kilometry pro DEBRU s Mölnlycke Health Care

Kilometry pro DEBRU s Mölnlycke Health Care

 

Ve dnech 26. a 27. ledna 2017 proběhl v Pardubicích XV. celostátní kongres s mezinárodní účastí na téma: MEZIOBOROVÁ SPOLUPRÁCE PŘI LÉČBĚ RAN A KOŽNÍCH DEFEKTŮ.

Kromě tradičních přednášek a workshopů měli letos účastníci také možnost zapojit se do charitativního projektu společnosti Mölnlycke Health Care, která dlouhodobě podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel.

V předsálí auly Pardubické univerzity, kde kongres probíhal, byl v našem stánku umístěn speciálně upravený rotoped, na který mohl kdokoli usednout a protáhnout si nohy po dlouhém sezení na přednáškách. Za každý takto ujetý kilometr pak společnost Mölnlycke darovala 
100 Kč ve prospěch  DEBRA ČR! Nápad byl pořadateli i účastníky kongresu velmi vítán 
a touto cestou se za 2 dny konference podařilo „vyšlapat“ 14 100 Kč. Jelikož se nám ale toto číslo zdálo málo kulaté, zapojili jsme nakonec do akce i své kolegy a díky nim se podařilo částku zaokrouhlit na rovných 20 000 Kč. Doufáme, že tyto prostředky opět pomohou zlepšit péči o pacienty s nemocí motýlích křídel a uleví jim v jejich každodenním bojí s touto nemocí.

Sdílet na sociálních médiích

Kontaktujte nás
Vyberte trh 

Vyberte svůj trh