Skip to Main Content
Hledám

Mölnlycke Magazín

Mölnlycke Magazín
Mölnlycke Magazín

Mölnlycke Magazín

 

Milé čtenářky a čtenáři, kolegyně a kolegové,

dovolte, abychom vám představili úvodní číslo Mölnlycke Magazínu, který pro vás budeme pravidelně publikovat. Rádi bychom vás prostřednictvím tohoto magazínu ještě více vtáhli do světa naší společnosti.

V Mölnlycke Magazínu se dozvíte více o našich produktových novinkách, aktivitách, které pro vás chystáme nebo na kterých se bude naše společnost objevovat. V kapitole Naše MHC vám pak budeme postupně představovat pracovníky naší společnosti, kteří jsou tu pro vás, naše zákazníky. Začneme týmem našich obchodních zástupců a produktových specialistů a v dalších číslech budeme pokračovat zákaznickým servisem a dalšími důležitými pozicemi. Pravidelnou rubrikou budou i odborné články. Hned v prvním díle se můžete dozvědět více o vzdělávání, na které společnost Mölnlycke Health Care klade velký důraz.

Přejeme si, aby vám časopis přinášel inspirující a zajímavé poznatky a informace. A novému časopisu přejeme, aby si našel stále více čtenářů, kteří budou mít možnost jej číst nejen v klasické podobě, ale pustit si jej i na monitory svých počítačů, tabletů či mobilů.

 Mölnlycke Magazín ke stažení zde:

 

Sdílet na sociálních médiích

Kontaktujte nás
Vyberte trh 

Vyberte svůj trh