Skip to Main Content
Hledám

Prevence dekubitů v metropolitní televizi Praha TV

Prevence dekubitů v metropolitní televizi Praha TV
Prevence dekubitů v metropolitní televizi Praha TV

Panelová diskuze předních odborníků v oblasti ošetřování ran

 

Náš tým divize hojení ran i nadále zvyšuje povědomí veřejnosti o důležitosti prevence dekubitů v médiích - tentokrát v metropolitní televizi Praha TV.

V souvislosti s mezinárodním dnem STOP dekubitům proběhlo v měsíci listopadu nespočet odborných setkání a dalších aktivit. Především nemocnice se k této mezinárodní výzvě v posledních letech velmi intenzivně připojují a my jsme rádi, že na většině těchto aktivit se podílí i společnost Mölnlycke.

Jelikož problematika dekubitů není jen záležitostí zdravotníků, ale dotýká se příbuzných a osob pečujících o své blízké, rozhodli jsme se tento rok udělat další krok dopředu a oslovit i laickou veřejnost. Ve spolupráci s metropolitní televizí Praha TV jsme natočili 20 minutový diskusní, populárně naučný pořad, kde se diváci prostřednictvím našich předních odborníků dozvěděli o tom, nejen jak dekubity vznikají, ale především, jak jim předcházet, včetně použití profylaktických krytí, jako je Mepilex® Border a Mepilex® Border Sacrum. Tyto informace se diváci dozvěděli z úst odborníků z nejpovolanějších, Doc. PhDr. Andrey Pokorné, Ph.D., členky výboru Evropského poradního panelu pro otázky dekubitů a bývalé členky výboru EWMA a MUDr. Lii Vašíčkové z Rehabilitační oddělení FN Brno.

Pořad se začal vysílat 1.listopadu a na metropolitní televizi běží den po celý měsíc. Shlédnout jej můžete i v archivu Praha TV zde.

Sdílet na sociálních médiích

Kontaktujte nás
Vyberte trh 

Vyberte svůj trh